בריאות ורפואה כללית

מה זה שחיקת סחוס ומה תוכלו לעשות לגביה

שחיקת סחוס Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

שחיקת סחוס היא מצב שיכול להתרחש במפרקים ובאזורים אחרים בגוף. זה עלול להוביל לכאב ודלקת, שיכולים להיות קשים במיוחד עבור מי שפעיל.

מה זה שחיקת סחוס

שחיקת סחוס היא מצב שבו הסחוס במפרקים שלכם נשחק בקצב מואץ. המצב יכול להיות כואב וקשה לטפל בו, ולכן חשוב לדעת מה גורם לו וכיצד למנוע אותו.

בנוסף היא מצב הגורם לכאב ואי נוחות במפרקים. כאשר הסחוס נשחק, אתם עלולים לחוות מגע עצם על עצם שיכול לגרום לדורבנות עצם, שברים בעצמות, דלקת פרקים או אפילו עיוות. זה נגרם על ידי גורמים רבים כולל הזדקנות, גנטיקה ובחירות אורח חיים כמו ספורט רב השפעה או שימוש חוזר במפרקים שלכם.

אז מה חשוב לדעת עליה

שחיקת סחוס היא תהליך ניווני שנשחק באיטיות בכיסוי המגן של הסחוס. זה יכול להיגרם מפציעה, מחלה או תקופות ממושכות של נשיאת משקל.

בנוסף היא מצב המשפיע על המפרקים ועמוד השדרה. זהו גם אחד הגורמים השכיחים ביותר לדלקת פרקים בגוף. התסמין השכיח ביותר של בעיה זו הוא כאב במפרקים ובעמוד השדרה.

מה אפשר לעשות לגבי זה

המצב הנתון הוא מצב שבו הסחוס במפרקים וסביבם נשחק בהדרגה. זה יכול להתרחש כתוצאה מפציעה או שימוש יתר.

הדרכים הרבות שבהן אנשים יכולים למנוע או לטפל בבעיה זו נדונות במאמר זה. ישנן תרופות טבעיות רבות שיכולות לעזור עם הכאב ואי הנוחות הנגרמים ממצב זה או טיפולים אצל מומחים.

מה גורם לבעיה זו

זה יכול להיגרם כתוצאה מטראומה, פציעה או מחלה. זה ידוע גם בשם דלקת מפרקים ניוונית ולעיתים קרובות משפיע על מפרקים כמו הברכיים והירכיים.

תפריט נגישות אתר