משפחה וקהילה

כל מה שרציתם לדעת על צילומי משפחה בטבע

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

צילומי משפחה בטבע הן דרך מצוינת ללכוד זיכרונות של המשפחה שלכם בטבע. הצבעים הבהירים, הנוף היפה והסביבה השלווה כולם פועלים יחד כדי ליצור תמונות יפות שתוכלו להוקיר במשך שנים רבות. זה לא רק ללכוד רגעים יפים, אלא גם לקחת פסק זמן כדי להתחבר אחד לשני בצורה ייחודית לכל אחד בקבוצה.

חשוב לציין כי הזמן הטוב ביותר של צילומי משפחה בטבע הוא בבוקר, כשהכל טרי וחדש. הסיבה לכך היא שהצבעים טבעיים וזה נותן לכם הזדמנות ללכוד זיכרונות של המשפחה שלכם בצורה הטבעית ביותר. צילומי משפחה בטבע יכולים להיות גם דרך מצוינת להתחבר מחדש עם יקיריכם וליצור איתם זיכרונות שיימשכו לנצח.

המרכיבים החשובים ביותר של צילומי משפחה בטבע

צילומי משפחה בטבע הן דרך מצוינת ללכוד זיכרונות ולשתף אותם עם אנשים אהובים. עבור משפחות רבות, צילום תמונות משפחתיות בטבע היא אחת הדרכים החשובות ביותר לתעד את זמנן המשותף.

כשמדובר בתמונות משפחתיות, ישנם 3 מרכיבים עיקריים שיש לקחת בחשבון בעת צילום תמונות: כלל שליש, אור שמש וצבעים טבעיים.

  • כלל השלישים: כלל השלישים מציע שלא למקם את קו האופק במרכז הפריים אלא משני הצדדים כך שהוא מחולק חזותית לשלושה חלקים. זה עוזר ליצור קומפוזיציות מעניינות יותר וגורם לתמונה שלכם להיראות מקצועית יותר.
  • אור שמש: מצא מיקום עם אור בהיר עבור הצילום שלכם. תמונות שצולמו בתוך הבית בדרך כלל לא נראות טוב כמו אלה שצולמו בחוץ מכיוון שאין להן ניגודיות של צללים והארות.
  • צבעים טבעיים: צבעים טבעיים יכולים לגרום לכל תמונה להיראות טוב יותר על ידי מתן רקע נחמד לנושא שלכם או על ידי הוספת עומק לתמונה עקב מעברי צבע כמו צללים והדגשות.

תפריט נגישות אתר