יועצים פיננסים

יעוץ פרישה - איך להפיק את המרב מהפנסיה שלכם

יעוץ פרישה

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

פרישה היא תקופה מרגשת. אחרי שנים של עבודה קשה, סוף סוף יש לכם את הזמן והמשאבים לעשות את כל הדברים שתמיד רציתם. אבל זה גם יכול להיות מכריע ולפעמים אפילו מבלבל אם אתם לא יודעים איך לתכנן בצורה הטובה ביותר את הפרישה שלכם. כדי לוודא שאתם מפיקים את המרב מהפנסיה שלכם, בואו נסתכל על כמה טיפים ועצות.

התחילו לתכנן מוקדם

ככל שתתחילו לתכנן את הפרישה מוקדם יותר, כך יהיה לכם טוב יותר בטווח הארוך. גם אם אתם רק מתחילים בקריירה שלכם, הקדישו זמן לחשב איזה סוג של הוצאות או הכנסות אתם עשויים להזדקק כשתצאו לפנסיה.

זה ייתן לכם מושג כמה כסף תצטרכו לחסוך לאורך זמן, כך שכאשר יגיע הזמן לפרישה, הכספים לא יהוו דאגה.

בנוסף, על ידי התחלה מוקדמת, אתם נותנים לעצמכם מספיק זמן להתאים את התוכניות שלכם במידת הצורך.

כמו כן, על מנת להכין את הפרישה שלכם בצורה הטובה ביותר, תצטרכו להסתייע עם אנשי מקצוע שיוכלו לתת לכם יעוץ פרישה מקצועי.

לקבלת יעוץ פרישה מחברה מומלצת ומוסמכת, אנו ממליצים על חברת AM-Saving - ניהול סיכונים משפחתי.

החברה מתמצאת בפתרונות ביטוח, פתרונות משכנתאות / חסכונות עבור כל אדם אשר מבקש את שירותיה.

תוכלו למצוא אותם בכתובת אתר האינטרנט הבאה - https://am-saving.co.il/

שקלו להשקיע בחוכמה

השקעה נבונה היא אחת הדרכים למקסם את החיסכון שלכם לפנסיה. ישנם סוגים רבים ושונים של השקעות שיכולים להשתלב בתיק שלכם בהתאם לסוג התשואות או הסיכונים הקשורים אליהם המתאימים ביותר לצרכים שלכם.

שוחחו עם יועץ פיננסי וערכו מחקר על אפשרויות השקעה לפני נקיטת פעולה כלשהי, זה יבטיח שכל ההשקעות שתבחרו מתאימות למטרות שלכם ולרמת סובלנות הסיכון שלכם.

הישארו פעילים ומעורבים

פרישה אין פירושה עצירה מוחלטת. במקום זאת, זו הזדמנות מצוינת לחקור תחביבים חדשים או פעילויות שמעניינות אותכם - דברים שאולי לא היו אפשריים בזמן העבודה במשרה מלאה.

שקלו לעשות ספורט או מלאכה כמו ציור או עיבוד עץ. זה ישמור על מעורבות נפשית תוך מתן הזדמנויות להתרועע ולפגוש אנשים חדשים שחולקים תחומי עניין דומים לשלכם.

הישארות פעילה ומעורבת במהלך הפרישה מסייעת לשמור הן על הבריאות הפיזית והן על הרווחה הנפשית ללא פגע לאורך השנים האחרונות של החיים.

למסקנה - יעוץ פרישה זהו הדבר החשוב ביותר שכדאי לבצע כרגע!

עם הטיפים האלו שתיקחו בחשבון, אנו מקווים שהם יעזרו להדריך את הגמלאים להפיק את המרב משנות הזהב שלהם. בין אם מדובר בתכנון מוקדם לביטחון כלכלי או להישאר פעיל ומעורב לאורך הפרישה, ישנן דרכים רבות להבטיח חוויה מהנה במהלך החלק המיוחד הזה של מסע החיים.

זכרו - פרישה לא חייבת להיות האטה, במקום זאת השתמש בה כהזדמנות לחקור תחביבים וחוויות חדשות. אנו מאחלים לכם תכנון פרישה שמח.

תפריט נגישות אתר