בריאות ורפואה

הסכנה של יבלות ויראליות בישראל – היפטרו מהן עכשיו עם ד"ר קרף

יבלות ויראליות

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

יבלות ויראליות אינן רק מכוערות ומביכות, הן עלולות להיות מסוכנות! בישראל, השכיחות של יבלות ויראליות במגמת עלייה, כאשר יותר ויותר אנשים נחשפים לנגיף הגורם להן.

למרבה המזל, יש עזרה זמינה! ד"ר אנדי קרף פודיאטור מנתח באמריקן פוט קליניק התמסר לעזור למי שסובלים מיבלות ויראליות להיפטר מהן אחת ולתמיד.

המשיכו לקרוא כדי ללמוד עוד על מדוע הנושא הזה כל כך חשוב וכיצד תוכלו לקבל עזרה דרך ד"ר אנדי קרף ודוקטורים נוספים בישראל.

מהן יבלות ויראליות?

יבלות ויראליות נגרמות על ידי סוג של וירוס הפפילומה האנושי (HPV) המוביל לגידולים גבשושיים על העור. הם נמצאים לרוב על הרגליים, הידיים או הפנים ויכולים להתפשט מאדם לאדם באמצעות מגע עם אזור נגוע.

בעוד שיבלות ויראליות אינן מזיקות בדרך כלל, הן עלולות לגרום לאי נוחות או לכאב אם לא מטפלים בהן. סיבוכים חמורים יותר עלולים להיווצר אם הם נדבקים או מתפשטים מעבר לאתר הזיהום הראשוני.

הבעיה הגוברת בישראל

ההערכה היא ש-1 מתוך 8 אנשים נחשפו ל-HPV ויש להם גורמי סיכון לפתח יבלות ויראליות; עם זאת, רבים אפילו לא יודעים זאת עדיין! בישראל חלה עלייה ניכרת בשכיחות הגידולים המציקים הללו עקב מגע מוגבר בין פרטים. ככלל, חשוב להיות מודעים לסימנים והתסמינים הקשורים ל- HPV - ומה אתם יכולים לעשות בקשר אליהם!

ד"ר אנדי קרף - הפתרון שלכם ליבלות ויראליות

לד"ר אנדי קרף במרפאת כף הרגל ניסיון רב בטיפול ביבלות ויראליות תוך שימוש בהליכים זעיר פולשניים עם מינימום אי נוחות ותוצאות מצוינות. הוא מבין כמה קשה זה יכול להיות לחיות עם הגידולים הללו ומתגאה בכך שהוא מספק למטופליו הקלה מהירה מהתסמינים שלהם באמצעות תוכניות טיפול יעילות המותאמות במיוחד לכל מקרה בודד. בנוסף, הוא מציע טיפול מעקב כדי להבטיח הצלחה ארוכת טווח לאחר סיום הטיפול!

כמו כן, ד"ר קרף מטפל בחולים עם יבלות ויראליות כבר למעלה מ-15 שנה ומומחה בטכנולוגיית לייזר להסרת יבלות וטיפולי עור נוספים.

הגישה שלו אינה כרוכה בשום חיתוך או הזרקות, במקום זאת הוא משתמש בקרן לייזר מתקדמת שחודרת עמוק לתוך הרקמה מתחת לפני השטח של האזור הנגוע ומשמידה את הנגיף לחלוטין מבלי לגרום לצלקות או נזק קבוע לרקמה שמסביב. זה זעיר פולשני, מדויק במיוחד וללא כאבים!

למה אתם יכולים לצפות מהטיפול

באמריקן פוט קליניק, כל הטיפולים מותאמים לכל מטופל בנפרד בהתאם לצרכיו ולמטרותיו הייחודיות. בהתאם למידת החמרה של הזיהום שלכם, ייתכן שתזדקקו בין טיפול אחד עד מספר טיפולים המרווחים על פני מספר שבועות לפני שתתחילו לראות תוצאות - אך היו סמוכים ובטוחים שהתוצאות הללו יהיו לאורך זמן!

ד"ר קרף מבין עד כמה חשוב להיפטר מהיבלות האלה במהירות כדי שתוכלו להרגיש שוב בטוחים יותר בעור שלכם - וזו הסיבה שזמני הטיפול שלו מהירים - בדרך כלל לוקחים לא יותר מ-20 דקות בכל פגישה! 

לסיכום המאמר - יבלות ויראליות

אף אחד לא צריך לחיות עם יבלות ויראליות מכוערות - במיוחד כשיש פתרון בטוח ומהיר זמין במרפאת אמריקן פוט!

לד"ר אנדי קרף ניסיון של שנים בטיפול ביבלות ויראליות בגישת טיפול הלייזר החדשנית שלו - אז אם אתם מחפשים הקלה מהמצב הלא נוח הזה, פנו עוד היום!

עם המומחיות והטכנולוגיה החדישה שלו, תוכל ליהנות מעור חלק נטול פגמים שוב בקרוב! אל תחכו - קחו בחזרה את השליטה על חייכם היום!

תפריט נגישות אתר