עסקים ותעשייה

איך בוחרים חברת שילוח בינלאומית?

Globus Relocation.co.il חברת שילוח בינלאומית Httpswww.spacefantasy.co.il

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

חברת שילוח בינלאומית יכולה להיות ההחלטה שתהפוך את הרילוקיישן שלכם לזורם ונוח או כזה שמתחיל כמו הסיוט הכי גדול שלכם. הנה הדברים שצריך לשים אליהם לב כאשר בוחרים בחברה שתשלח עבורכם את החפצים

לוריס עשתה רילוקיישן מישראל לצרפת, ובחרה בחברת שילוח שממש הקשתה עליה את החיים. "אני דוברת צרפתית, לכן היה ברור לי שרילוקיישן לצרפת יהיה מאוד קל עבורי", אומרת לוריס. "דבר לא הכין אותי לזה שהחלק הקשה ביותר יהיה דווקא עם חברת המשלוחים. הם היו כל כך לא מקצועיים, שזה פשוט הכעיס אותי. הדברים הגיעו שבורים, הרוסים, כאילו לאף אחד לא היה אכפת. לאורך כל הדרך השירות שלהם היה גרוע, לא היה נציג שירות לדבר איתו והתחושה הייתה שכל מה שמעניין אותם זה הכסף. אמנם הגשתי תלונה וכתבתי ביקורות שליליות ברשת, אבל בפועל זה לא שינה את העובדה שתחילת הדרך שלי ברילוקיישן הייתה מאוד מעצבנת ומתסכלת".

לעומת לוריס, אצל לורן הדברים התנהלו אחרת לגמרי. "חברת שילוח בינלאומית בעלת ניסיון זו חברה שניתן לסמוך עלייה", היא אומרת. "בחרתי בחברה שידועה באיכות השירות שלה, בזה שהיא קשובה לצרכים של הלקוח ונותנת מענה במידה שיש בעיה כלשהי. בנוסף, הם נותנים אחריות על המשלוח, כך שאם יש עיכוב או משהו קורה לחפצים, יש מי שיפצה אותי על זה. בעיני, זה נותן שקט נפשי".

החווייה הטובה שעברה לורן הביאה אותה לתת כמה טיפים חשובים למי שמחפשים חברת שילוח בינלאומית:

  • המלצות – מעבר להמלצות שקוראים באתר האינטרנט או בעמודי הפייסבוק של החברה, כדאי לשאול חברים שעברו תהליכים דומים אם הם מכירים או שמעו על חברות מומלצות או חברות שכדאי להיזהר מהן. הרבה פעמים ההמלצות האלה שוות זהב.
  • אחריות – חברה שלא נותנת אחריות על השירות היא חברה שאני באופן אישי הייתי נזהרת ממנה.
  • ניסיון – אין תחליף לניסיון וותק בשוק. חברות בעלות ניסיון יכולות לטפל תוך דקות בדברים או אירועים שלחברות מתחילות יקח הרבה מאוד זמן כדי לתפעל.
  • שירות לקוחות אישי – חברה שנותנת שירות אישי, כלומר לא מחייבת את הלקוח להמתין שעות למוקדני שירות וכל פעם לספר את כל הסיפור מחדש, היא חברה שראויה לאמון ולכסף שלי. אני עומדת על זה שיהיה לי טלפון אישי של נציג השירות, כדי שאוכל לקבל תשובות אונליין לדברים שאני צריכה.
  • אפשרות למעקב אחרי המשלוח – כיום ניתן לעקוב אחר התקדמות המשלוח באמצעות אפליקציות יעודיות לעניין. בדרך הזו ניתן לדעת בזמן אמת האם צפויים עיכובים, האם יש אירוע בלתי צפוי או שהדברים מתנהלים כסדרם. בתור אחת שאוהבת להיות בשליטה על הדברים, יכולת מעקב שכזו מעניקה לי הרבה מאוד שקט נפשי ויכולת להיות בבקרה שהכל עובד ומתקדם לפי לוחות הזמנים.

חברת שילוח בינלאומית יכולה להיות ההחלטה שתהפוך את הרילוקיישן שלכם לזורם ונוח או כזה שמתחיל כמו הסיוט הכי גדול שלכם. הנה הדברים שצריך לשים אליהם לב כאשר בוחרים בחברה שתשלח עבורכם את החפצים

תפריט נגישות אתר